Kariera

Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu wyślij nam swoje CV oraz portfolio projektów nad którymi pracowałeś zawodowo i hobbistycznie: rekrutacja@kll.pl.

Sprawdź, kogo aktualnie szukamy!

PHP Backend Developer

Profil osoby

Wykształcenie wyższe informatyczne, 3 letnie doświadczenie jako programista, umiejętność analitycznego myślenia i tworzenia algorytmów znajomość angielskiego, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Zadania

  • - programowanie w języku PHP elementów związanych z realizacją zamówień klientów,
  • - budowanie wersji produktu dla modelu SaaS,
  • - tworzenie narzędzi za pomocą których Wdrożeniowcy mogą konfigurować i budować system,
  • - monitorowanie działania instalacji systemu w środowisku Linux.

Wymagania

  • - dobra znajomość języka PHP i jego środowiska,
  • - umiejętność tworzenia testów jednostkowych i znajomość TDD,
  • - dobra znajomość SQL, ORM,
  • - znajomość obsługi i działania systemów Linux z poziomu linii komend,
  • - umiejętność korzystania z narzędzi programistycznych takich jak Debbuger, CI, VCS,
  • - komunikatywność i otwartość na pracę w zespole,
  • - chęć do podnoszenia swoich umiejętności i otwartość na poznawanie nowych technologii,
  • - solidność i odpowiedzialność.

Mile widziane

  • - Znajomość metodologii prowadzenia projektu Agile-Scrum
  • - umiejętność programowania innych językach np. Python (Flask), JS,
  • - Znajomość wzorców projektowych i architektur MVC, MVVM

Oferujemy

  • - Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i zaangażowania
  • - Wsparcie merytoryczne ukierunkowane na rozwój umiejętności
  • - Prace w zespole wg praktyki Agile Scrum
  • - Podnoszenie umiejętności w zakresie programowania i budowania architetkury oprogramowania
  • - Najlepsze narzędzie programistyczne do budowy oprogramowania
  • - Możliwość pracy zdalnej - po okresie próbnym
  • - Elastyczne godziny pracy

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Termin nadysłania zgłoszeń: 2019-10-30